Producenci
Produkt dnia
Polityka prywatności

Dbamy o Twoje dane osobowe.

Twoje dane osobowe są chronione zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.) w sposób uniemożliwiający dostęp do nich osób trzecich.

Wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez nasz sklep internetowy MaybeBaby.eu w celu założenia konta Klienta i realizacji zamówień w ramach sklepu internetowego MaybeBaby.eu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.).

Możesz wyrazić zgodę na otrzymywanie od MaybeBaby.eu informacji o charakterze reklamowym i handlowym, w tym za pomocą środków komunikacji elektronicznej. Zgoda taka jest udzielana przez Ciebie poprzez zaznaczenie odpowiedniej wartości w formularzu rejestracji.

Przysługuje Ci prawo do cofnięcia zgody na otrzymywanie newslettera w każdej chwili poprzez wymówienie lub rezygnację z newslettera. Zgodę możesz wycofać wysyłając e-mail do sklepu, lub skorzystać z formularza "Newsletter" - wpisując ponownie swój adres e-mail, oraz zatwierdzając komunikat "Podaj swój adres e-mail, aby wypisać się z subskrypcji.".

Dane osobowe wykorzystywane są w celu realizacji Umowy sprzedaży, w zawiązku z tym mogą być przekazywane podmiotom odpowiedzialnym za dostawę zakupionych przez Ciebie produktów (np. firma logistyczna).

Administratorem Państwa danych osobowych jest M5 Marketing Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w 66-003 Droszków, ul. Poziomkowa 28.

Masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania i usuwania. Dane są przekazywane dobrowolnie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl